Hlavní stránka arrow Události arrow Finlandia Junior Cup - jaro 2015
Finlandia Junior Cup - jaro 2015 Tisk E-mail

finlandia.jpgBarmanské aktivity žáků SHŠ v Mariánských Lázních  ve školním roce 2014-2015 vyvrcholily uspořádáním školního kola barmanské soutěže Finlandia Junior Cup. Soutěž se konala dne 26.května 2015 v reprezentačních prostorách budovy A, pod záštitou ředitele školy Ing. Jiřího Chuma, ve spolupráci s firmou Brown Formans  a Českou barmanskou asociací. Barmanská soutěž byla dalším stupněm k vytvoření úspěšného reprezentačního družstva SHŠ pro národní i mezinárodní  barmanské soutěže. Deset odvážných studentek a studentů připravovali jednu porci povinného oblíbeného míšeného nápoje Sex on the Beach a dvě porce long drinku dle vlastní kreativity s minimálním obsahem 2 cl Finlandia vodky, případně ochucených modifikací. Přítomní diváci, rodiče soutěžících a žáci školy, výkony reprezentantů odměňovali spontálním potleskem. Palmu vítězství a hodnotné věcné ceny získala Veronika Rečková. Druhé místo vybojovala Alexandra Synková. Třetí pořadí přisoudila odborná porota Josefu Bartošovi.  Poděkování patří všem soutěžícím za jejich odvahu a chuť  udělat něco více pro své vzdělání. Zvláštní poděkování patří učiteli odborného výcviku panu Miloši Fajkusovi.

Zdeněk Javorský

Finlandia.jpg
 
© 2018 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .