Hlavní stránka arrow Události arrow Němčinář roku 2015
Němčinář roku 2015 Tisk E-mail

2015Stejně jako v loňském roce proběhla i letos soutěž NĚMČINÁŘ ROKU, která probíhá  formou online testu, jenž se spustil na všech školách 24. dubna 2015. V testu sestaveném na úrovni B1-B2 se objevila gramatika, poslech a orientace v textu.

Cílem této soutěže je poskytnout nejen zpětnou vazbu a srovnání s dalšími školami v okrese, kraji a  dokonce celé České republice, ale důležitým cílem je především motivace studentů k učení německého jazyka.
Letošního ročníku 2014/2015  se zúčastnilo 1728 studentů ze 126 škol.

Velmi ráda bych alespoň touto cestou poděkovala našim soutěžícím němčinářům za účast a zároveň jim pogratulovala, protože svým výborným výkonem napomohli ke krásnému umístění Hotelové školy, která obsadila skvělé 9. místo v konkurenci 126 zúčastněných škol.

Gabriela Kuchariková

Výsledková listina (TOP 20) 

diplom

 
© 2019 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .