Hlavní stránka
Vítězství v Regionální soutěži ve stolování

Dne 19. ledna 2011 prokázali žáci oboru číšník, servírka, že se na své budoucí povolání připravují skutečně na špičkové úrovni. Zvítězili v regionální soutěži ve stolování.

 
Stuttgart 2010

Hotelová škola Mariánské Lázně úspěšně reprezentovala naší gastronomii na mezinárodní soutěži v přípravě studených předkrmů polévek, hlavních jídel a moučníků ve Stuttgartu. Soutěže se zúčastnily národní týmy Německa, Rakouska, České republiky, Slovinska, Slovenské republiky a Švýcarska.

 
Pozdravy z Japonska

11.1.2010

Vážený pane řediteli, posíláme poslední pozdrav z Tokia a fotografie ze slavnostní večeře.
Bylo to jedním slovem nezapomenutelné a skvělé. Jsme moc rádi, že jsme mohli poznat život v Japonsku, lidi, spolužáky, zdejší zvyky, tradice. Myslíme, že na dva měsíce, které jsme strávili v Japonsku, budeme vzpomínat celý život. Ještě jednou bych jménem všech chtěla mockrát poděkovat za tuto báječnou příležitost.

Pozdravy posíláme celé Hotelové škole, učitelům a všem spolužákům.

22. 12. 2009

Posíláme Vám mnoho pozdravů a přání kráasných a veselých vánoc a co možná nejlepší další nový rok. Přestože zde budeme i přes vánoce a nový rok, jsme všichni moc rádi a nadšení, že jsme zde. Nyní chodíme na praxi do hotelu Royal Park hotel kde budeme střídat dvě stanoviska. Každý to má jinak, takže každý se dostane někam jinam, ale zároveń zkusí vše. Dne 22. prosínce jdeme s lidmi ze školy a hotelu na slavnostní večeři, kde budou ještě čtyři lidi z české ambasády. Jsme na to moc zvědaví a moc se těšíme. Ještě jednou moc děkujeme za vše, krásné vánoce a šťastný nový rok!

10. 12. 2009 

Dobrý den pane řediteli, ještě jednou zdravíme z Japonska. Máme se tu krásně. Je to tu úžasné, jak ve škole tak na praxi. Je to tu nádherné. Nezapomenutelný zážitek. Zasilám i pár fotografií a zdravíme všechen personál Hotelové školy.

23. 11. 2009

Posíláme pozdrav z Tokia, a předem bychom chtěli mockrát poděkovat, že jste nám dal příležitost sem jet. Pan Vatanabe nám zařídil ubytování na studentských kolejích, které jsou rozdělené zvlášť pro kluky a zvlášť pro dívky. Každý z nás je ubytován na jednom pokoji. Systém místního metra už jsme zcela pochopili a už jen zřídka nám dělá problém se zde vyznat. Ze začátku to pro nás byl šok, zvyknout si na místní poměry, ale už nám to nedělá problém. Setkali jsme se již i s presidentem hotelové školy panem Tsutomu Ishizuka a s pedagogy. Všichni jsou na nás moc milý a hodní. Ještě jednou bych Vám za všechny chtěla mnohokrát poděkovat za tuto příležitost.

S pozdravem Michaela Hanusová a spol.

 
Finlandia 2009
Stát se barmanem je pro nejednoho mladého člověka velmi lákavé. Nestačí však jen vystudovat střední hotelovou školu, skutečný barman musí mít i něco víc. Proto se v úterý 13. 10. 2009 uskutečnil další ročník soutěže pro mladé barmany Finlandia Vodka Junior Cup 2009. Své síly do zdejší hotelové školy přijelo poměřit 29 barmanů v kategorii Classic a 10 odvážlivců v disciplíně Flair z celé České republiky. Odkaz na externí fotogalerii a fotogalerii CBA. Celá tisková zpráva je v přiloženém dokumentu.
 
Summit ministrů EU pro regionální rozvoj

Jedinečné možnosti zúčastnit se gastronomické akce na nejvyšší úrovni a uplatnit při ní své dovednosti a znalosti získané ve škole, využilo téměř 50 žáků Hotelové školy Mariánské Lázně při summitu ministrů Unie pro regionální rozvoj.

 
Zlatá medaile ze soutěže HOGA 2009

Koncem ledna se konala v Norimberku gastronomická soutěž HOGA 2009, které se zúčastnilo několik desítek soutěžících z celé Evropy. Jako tradičně se této mezinárodní soutěže zúčastnili pedagogové a žáci z Hotelové školy v Mariánských Lázních. Soutěžili v přípravě tříchodového menu, výstavní mísy pro 4 a 8 osob a nabídce finger-food pro 2 osoby.

 
ČESKO - JAPONSKÁ spolupráce

V roce 2006 byla podepsána dohoda o vzájemné spolupráci mezi Hotelovou školou Mariánské Lázně a Hotel business college se sídlem v Tokiu. Obsahem dohody je výměna žáků těchto škol spolu s programem poznání historie a tradic obou zemí.

Fotografie z první a druhé návštěvy v ML.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Následující > Konec >>

Výsledky 39 - 45 z 45
© 2017 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .