Hlavní stránka arrow Události arrow Mladí barmani nezahálí
Mladí barmani nezahálí Tisk E-mail
finlandia.gif
Jubilejní 25. ročník barmanské soutěže FINLANDIA junior cup 2018 se uskutečnil v prostorách hotelové školy dne 5. dubna 2018. Své dovednosti porovnávali  vybraní studenti HŠ z Teplic, Mariánských Lázní a SOU Pramen z Prahy. Osmnáct soutěžících bedlivě sledoval sbor rozhodčích technické a jakostní komise. Hodnotili přípravu povinného krátkého míšeného nápoje Finlandia  Amaro gimlet a volného nealkoholického long drinku dle vlastní fantazie.
Soutěžící byli svými trenéry dobře připraveni. Zajímavé výkony početné publikum odměňovalo častým potleskem.  Součástí prezentace byl i servis drinku určenému hostovi. 
Zvláštní ceny věnované partnerem Léčebnými lázněmi ML získali: I. místo Miroslav Kočka HŠ ML, II. místo Lucie Beranová HŠ ML, III. místo Michaela Stupková HŠ ML.
Celkové vítězství a pohár věnovaný ředitelem školy, Ing. Jiřím Chumem, porota udělila Adéle Stiblíkové, SOU Pramen Praha, II. místo Andrési Uherovi, HŠ Teplice, 
III. místo Miroslavu Kočkovi, HŠ Mariánské Lázně. 
Poděkování patří všem zúčastněným pedagogickým pracovníkům, soutěžícím a sponzorům soutěže, stáčírně minerálních vod ML, Městskému úřadu ML a Léčebným lázním ML. 
Další vystoupení mladých barmanů HŠ ML před veřejností je plánováno na kolonádě  dne 12. května při zahájení nové lázeňské sezony 2018. I vy můžete být při tom a ochutnat některý ze skvělých míšených nápojů.
Shake well! Zdeněk Javorský
 
© 2021 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .