Hlavní stránka arrow Události arrow Best in Deutsch 2018
Best in Deutsch 2018 Tisk E-mail

Němčinář rokuKaždý rok se pravidelně naše škola účastní soutěže  Best in Deutsch (původně Němčinář roku).
Dne 23. 11. 2018  si studenti naší školy  opět ověřili úroveň svých znalostí němčiny (druhý cizí jazyk) prostřednictvím on-line testu vypracovaného na úrovni B1 – C1 dle evropského referenčního rámce.
Test byl náročný a obsahoval gramatiku, poslechová cvičení  a také orientaci v textu. Projekt Němčinář roku (Best in Deutsch) organizuje Institut rozvoje kompetencí ve spolupráci s generálním partnerem projektu Czech-us pod záštitou MŠMT.
Potěšilo nás, že žádný ze studentů svými výsledky nezklamal a někteří dosáhli velice nadprůměrných výsledků. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

Mgr.Gabriela Kuchariková 

 
© 2021 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .