Hlavní stránka arrow Události arrow Lázeňský pohárek 2018
Lázeňský pohárek 2018 Tisk E-mail

AKC50.gifTradiční gastronomická soutěž, kterou pořádá Asociace kuchařů a cukrářů České republiky je Lázeňský pohárek. Letošní XX. ročník přehlídky kuchařského umění žáků SOU a SOŠ se uskutečnil 4. prosince v Grandhotelu Pupp, Karlovy Vary. Michaela Stupková ze 3.A soutěžila s pečeným candátem na salátové kytičce s krutony a koprovým dippem. Ladislav Dražan ze 3.D připravoval na pódiu tři porce teplého předkrmu – losos s máslovou zeleninkou, redukcí z červeného vína a medovým vinaigrettem. S tímto předkrmem se umístil v bronzovém pásmu. Několik fotografií z průběhu soutěže si můžete prohlédnout ZDE.

 
© 2021 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .