Hlavní stránka arrow Události arrow Barmanské kurzy 2019
Barmanské kurzy 2019 Tisk E-mail

cba.gifNa Hotelové škole v Mariánských Lázních se opět konal barmanský kurz pod záštitou České barmanské asociace. Lektor Zdeněk Plášil naučil 22 studentů připravit a servírovat nejznámější světové koktejly. Všichni účastníci kurzu projevili zájem se nadále v oboru rozvíjet.

Několik fotografií z kurzu najdete ZDE.

 

Rovněž pan Zdeněk Javorský připravil pro žáky školy velmi kvalitní odbornou přípravu ve formě dvou barmanských kurzů. Přátelská ale velmi pracovní atmosféra obou kurzů dovedla žáky k závěrečné zkoušce, kam je přišli povzbudit jejich rodiče a jiní známí.

 

Kurz z prosince 2018 

 

Kurz z února 2019 

 

 

 
© 2021 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .