Hlavní stránka arrow Události arrow Chodovarské čepování 2019
Chodovarské čepování 2019 Tisk E-mail
Chodovar

Dne 28.2.2019 jsme se již po druhé zúčastnily soutěže Chodovarské čepování. Této soutěže se zúčastnilo 18 soutěžících, kteří přijeli z Karlových Varů, ze Sušic, ale i ze Sokolova. Nejdříve jsme byli rozděleni do 6 týmů podle škol. Jako první na řadu přišel písemný test, z kterého jsme měly opravdu strach. Po testu začalo samotné čepování Zlatého ležáku 11°. Načepované pivo jsme přinesly porotě a ta náš výkon zhodnotila. Slyšely jsme velmi dobré hodnocení, ale stejně jsme si moc nevěřily, protože konkurence byla veliká. Zatímco porota vyhodnocovala nejlepší výsledky, my jsme měli možnost jít na exkurzi pivovaru. Po skončení exkurze přišla ta chvíle, na kterou jsme všichni čekali a porotci vyhlásili 3 nejlepší týmy. Velmi nás překvapilo, když při vyhlašování 1. místa z úst porotců byly slyšet naše jména. Všechny tři jsme byly opravdu šťastné, protože se nám povedlo obhájit první místo z minulého roku. Jsme velice rády za takovou zkušenost a moc se těšíme zase na příští rok, ačkoliv to už bude náš poslední.

Nikol Růžičková, Kateřina Oravcová a Markéta Polívková, žákyně 3. ročníku Hotelové školy v Mariánských Lázních

Několik fotografií ze soutěže.

 
© 2021 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .