Hlavní stránka
Finlandia 2009
Stát se barmanem je pro nejednoho mladého člověka velmi lákavé. Nestačí však jen vystudovat střední hotelovou školu, skutečný barman musí mít i něco víc. Proto se v úterý 13. 10. 2009 uskutečnil další ročník soutěže pro mladé barmany Finlandia Vodka Junior Cup 2009. Své síly do zdejší hotelové školy přijelo poměřit 29 barmanů v kategorii Classic a 10 odvážlivců v disciplíně Flair z celé České republiky. Odkaz na externí fotogalerii a fotogalerii CBA. Celá tisková zpráva je v přiloženém dokumentu.
 
Summit ministrů EU pro regionální rozvoj

Jedinečné možnosti zúčastnit se gastronomické akce na nejvyšší úrovni a uplatnit při ní své dovednosti a znalosti získané ve škole, využilo téměř 50 žáků Hotelové školy Mariánské Lázně při summitu ministrů Unie pro regionální rozvoj.

 
Zlatá medaile ze soutěže HOGA 2009

Koncem ledna se konala v Norimberku gastronomická soutěž HOGA 2009, které se zúčastnilo několik desítek soutěžících z celé Evropy. Jako tradičně se této mezinárodní soutěže zúčastnili pedagogové a žáci z Hotelové školy v Mariánských Lázních. Soutěžili v přípravě tříchodového menu, výstavní mísy pro 4 a 8 osob a nabídce finger-food pro 2 osoby.

 
ČESKO - JAPONSKÁ spolupráce

V roce 2006 byla podepsána dohoda o vzájemné spolupráci mezi Hotelovou školou Mariánské Lázně a Hotel business college se sídlem v Tokiu. Obsahem dohody je výměna žáků těchto škol spolu s programem poznání historie a tradic obou zemí.

Fotografie z první a druhé návštěvy v ML.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 Následující > Konec >>

Výsledky 58 - 61 z 61
© 2021 Hotelová škola Mariánské Lázně
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License. . . .